Важлива інформація про Mutant Whey PVL

Сухие мвшцы

У білковій добавці від PVL поєднуються найкращі властивості якісного протеїну: висока концентрація BCAA, збалансованість інших амінокислот, висока ступінь очистки від лактози і баластних речовин. Тому цей протеїн вибираються багато атлетів країн СНГ і Європи…

Mutant Whey PVL – спортивна добавка для приросту сухої мускулатури. Основне призначення – блокувати катаболічні процеси. У складі всього 61% білку, проте, 9.5 г ВСАА в кожній порції. Тобто продукт в першу чергу використовується як джерело незамінних амінокислот.

Зверніть увагу: при перевірці окропом Mutant Whey PVL практично не згортається. Існує думка, що сироватковий протеїн обов’язково повинен згортатися в теплій воді, і чим більше білкових «грудок», тим вище якість протеїну. Але ніхто не згадує, який відсоток чистого білка повинен бути при такому експерименті. Білок буде згортатися, якщо відсоток білку вище сімдесяти, в іншому випадку з’являється однорідна гелева маса.

Позитивні особливості Mutant Whey

  • Повноцінний набір протеіногенних незамінних амінокислот (тобто організм не в змозі самостійно їх синтезувати)
  • Висока концентрація ВСАА та пептидів глутаміну
  • Збалансована порція ферментів і вітамінів для повноцінного засвоєння
  • Середня калорійність (відмінно підходить в якості замінника білкового харчування)
  • Поєднується з будь-яким видом атлетичних добавок
  • Висока швидкість абсорбції
  • Незамінний помічник у закритті анаболічного вікна і блокуванні катаболічних процесів

Mutant Whey від канадської компанії PVL (ПВЛ) – універсальний продукт преміум-класу. При попаданні в травну систему протеїн практично не дисоціює на нейтральні для зростання мускулатури речовини. Швидкість засвоєння сироваткового концентрату не займає більше 30 хвилин. Вивільнення поживних речовин в кров стимулює синтез ендогенних білків, що дозволяє створити міцний щит для міоцитів, значно знижуючи рівень окислення м’язових клітин.

Рекомендації щодо застосування Mutant Whey PVL

Для приготування протеїнового коктейлю необхідно взяти одну порцію (36 г) білкового порошку Mutant Whey і змішати з 250-400 мл води або соку. Концентрація лактози в складі нижче середнього, проте дієтологи компанії PVL не рекомендують вживати добавку з молоком. Випивайте один білковий напій після пробудження і в кінці тренування. У дні відновлення необхідно вживати не менше двох коктейлів.

Таким чином, у білковій добавці від PVL поєднуються найкращі властивості якісного протеїну: висока концентрація BCAA, збалансованість інших амінокислот, висока ступінь очистки від лактози і баластних речовин. Тому цей протеїн вибираються багато атлетів країн СНГ і Європи.

Джерело: sigmatv.net.ua

Вы можете оставить комментарий, или отправить trackback с Вашего собственного сайта.

Написать комментарий

%d такие блоггеры, как: